Vacatures

It’s time for 5PM

Wil jij onderdeel zijn van de snelle ontwikkelingen bij 5PM, het avontuur met ons aangaan en alles leren over YouTube? Bekijk de vacatures en wie weet maak jij binnenkort deel uit van ons jonge en ambitieuze team! 

Onze vacatures

 

YouTube Consultant

Ben jij een echte YouTube expert? Duik jij met gemak in de analytics en kom je vanuit de data met concrete oplossingen?

Client Lead

Wil jij bouwen aan het netwerk van 5PM? Als Client Lead ben je onze ambassadeur, een commercieel strategisch gesprekspartner!

Content Marketing Stagiair(e)

5PM is op zoek naar een sprankelende stagiair(e) die het tof vindt ervaring op te doen bij een YouTube bureau. Benieuwd?

Vormgeving stagiair(e)

Als stagiair(e) vormgeving word je een volwaardig lid van het creatieve team en ondersteunt bij het vormgeven van onze website, de huisstijl en bij andere marketinguitingen.

Open sollicitatie

Zit jouw ideale baan er nu niet tussen? Je kunt altijd een open sollicitatie sturen. We zijn benieuwd naar jouw verhaal!

Dit is Team5PM

Mio Blankesteijn

Mio Blankesteijn

YouTube Consultant mio@team5pm.com

Merel van Eijk

Merel van Eijk

YouTube Marketing & Advertising Consultant merel@team5pm.com

Yara Mureau

Yara Mureau

YouTube Consultant yara@team5pm.com

Willem Bartelings

Willem Bartelings

YouTube Consultant willem@team5pm.com

Stef van der Burg

Stef van der Burg

YouTube Consultant stef@team5pm.com

Less Goes

Less Goes

Advertising Specialist
less@team5pm.com

Bobby Lisa Haighton

Bobby Lisa Haighton

Head of Operations & Projects
bobbylisa@team5pm.com

Joep Voskuilen

Joep Voskuilen

Finance & Business Development Manager
joep@team5pm.com 

Melanie van Gelderen

Melanie van Gelderen

PR Manager a.i.
melanie@team5pm.com

Falke van der Zander

Falke van der Zander

Brand Publishing Strateeg a.i.
Falke@team5pm.com

Daan van den Berg

Daan van den Berg

Online Producer

Stijn van den Berg

Stijn van den Berg

Online Producer

Thom Dorn

Thom Dorn

Online Producer

Waarom werken bij 5PM?

Nieuwe uitdaging

Werken bij 5PM wordt een spannende rit in een startup achtbaan.

Remote workweek

Eens per jaar gaan we naar het buitenland voor een remote-workweek. De bestemming? Onbekend!

R

Onbeperkt vakantiedagen

Wij geloven dat je deze verantwoordelijkheid aankunt. Dus onbeperkt vakantiedagen voor jou.

i

Goede arbeidsvoorwaarden

We geven een goede beloning voor goed werk. Logisch.

Werken op een toplocatie

We geven je de vrijheid om thuis te werken en zelf te bepalen wanneer je je werk uitvoert, maar ons kantoor bevindt zich op een toplocatie! En daarbij is het gewoon heel gezellig als je naar kantoor komt.

Swapfiets

Welkom in Amsterdam! Hier rijden we niet met de auto, maar gewoon met een swapfiets, die je van ons krijgt.

Wij werken o.a. voor

It’s time for 5PM!

Klaar voor meer rendement uit YouTube?