Selecteer een pagina

Alles over ons

Wij zijn 5PM

Het ontstaan van 5PM

5PM is in 2018 ontstaan vanuit het idee dat er enorme kansen liggen voor uitgevers en merken om YouTube succesvol in te zetten. YouTube is al jaren ontzettend populair, maar in Nederland zijn er geen bureaus die zich specialiseren op dit platform. Vrijwel iedereen die zich professioneel bezighoudt met YouTube richt zich vooral op het samenwerken met influencers en het creëren van nieuwe (branded) content. 5PM hanteert een andere strategie.

Wat we precies doen? Door content beter te distribueren, optimaliseren en data gedreven inzichten te geven, helpen we onze klanten aan meer views, advertentieomzet, leads en conversies op YouTube.

5PM kent vier oprichters: Jelmer Wind, Tom Schoufs, Ronen Wolf en Peter Minkjan. Ze werkten allemaal bij RTL Nederland, waar ze onder andere met elkaar bij de grootste MCN van Nederland hebben gewerkt. Hier waren ze verantwoordelijk voor het bedenken en opzetten van één van de grootste jongerenmerken op YouTube: Concentrate.

Waarom 5PM?

Omdat 5PM het primetime-upload-moment op YouTube is. En ook omdat 5PM gewoon een heel fijn moment is om je werkdag te eindigen!

Dit is Team5PM

Mio Blankesteijn

Mio Blankesteijn

YouTube Consultant mio@team5pm.com

Merel van Eijk

Merel van Eijk

YouTube Marketing & Advertising Consultant merel@team5pm.com

Yara Mureau

Yara Mureau

YouTube Consultant yara@team5pm.com

Willem Bartelings

Willem Bartelings

YouTube Consultant willem@team5pm.com

Stef van der Burg

Stef van der Burg

YouTube Consultant stef@team5pm.com

Melanie van Gelderen

Melanie van Gelderen

PR Manager a.i.
melanie@team5pm.com

Bobby Lisa Haighton

Bobby Lisa Haighton

Head of Operations & Projects
bobbylisa@team5pm.com

Kevin Jaimy von Mansfeldt

Kevin Jaimy von Mansfeldt

Freelance Grafisch Vormgever

Falke van der Zander

Falke van der Zander

Brand Publishing Strateeg a.i.
Falke@team5pm.com

Daan van den Berg

Daan van den Berg

Online Producer

Stijn van den Berg

Stijn van den Berg

Online Producer

Thom Dorn

Thom Dorn

Online Producer

Werken bij 5PM?

 

IT’S TIME FOR 5PM!

Klaar voor meer rendement uit YouTube?